Družina Jašterice

zbor: 78. zbor Tatranskí orli Poprad

radca družiny: Zuzana Vojtechová

ToDo list: 41

Čavte, sme Jašterice teda skôr Varanice keďže sme sa za tých päť rokov čo fungujeme vyvinuli. Ako vám už asi došlo sme dievčenská družina, máme sedem členiek a dve radkyne všetky sme extrémne frcnuté a neskutočne výrečné. Naše nápady sú vďaka našej vášnivej kreativite a originalite rozhodne najlepšie. Naša priemerná výška je podnormálna avšak naša inteligencia nezvyčajne nečakaná. Na prvý pohľad totiž vyzeráme hlúpo, aj sa tak správame ale nenechajte sa oklamať prvým dojmom (ani druhým). Vychádzame v ústrety hocikomu dobrej vôle. Sme neuveriteľne pahltné, jedlo je naša najväčšia záľuba (ani malým kúskom nás neurazíte).Sme dosť zohraté umelecké duše, ale pozor niekedy aj agresívne. Na družinu roka sme sa prihlásili z viacerých dôvodov napr:Chceme aby nás v zbore brali vážnejšie a byť spolu.