Družina Bublinky

zbor: 21.zbor Korčín Zvolenská Slatina

radca družiny: Petra Hroncová

ToDo list: 72

Sme družina Bublinky z 21.zboru Korčín Zvolenská Slatina. Sme skautky telom aj dušou. Ku skautu nás priviedli rôzne okolnosti, ale zostali sme tu a sme veľmi radi, že patríme do skautskej rodiny. Našou radkyňou je stále usmiata Peťa. Vždy, keď potrebujeme poradiť je to ona, na ktorú sa obraciame. Ťaťka alebo Miňko je naša podradkyňa, ktorá sa venuje streľbe. Aďa alebo Baki je chodiaca encyklopédia. Ak potrebuješ niečo zistiť, choď za ňou! Má dáta 🙂 Peťka s Leušou prišli na skaut v rovnakom čase a dokonca sú aj spolužiačky. Peťka sa venuje koníkom už pár rokov a Leuška je gymnastka. Zuzka alebo Nugetka vždy na táboroch učí menšie deti na skúšky. Taktiež sa venuje tancu. Našou najnovšou členkou je Saška. Tá je stále za každú srandu. To sme my - Bublinky!