Družina Rosničky

zbor: 13. Zbor (

radca družiny: Daniela Brunclíková

ToDo list:

Ahojte my sme Rosničky! Sme skupina piatich dievčat,Janka,Veronika,Nika,Ninka,Kika a naša radkyňa Danka:)Poznáme sa už od kedy sme boli včielky. Napriek tomu,že našou družinou prešlo veľa členov a mnohí odišli,my sme zostali. Nestretávame sa už tak často,pretože vedieme vlastné družiny,ale snažíme sa aspoň raz do mesiaca stretnúť a užiť si spoločné chvíle. Preto nám naša radkyňa Danka odporučila sa prihlásiť do Družiny roka 2020,a tak opäť spojiť našu družinu. Zároveň je toto posledný ročník kedy sa naša družina môže zúčastniť tejto súťaže.Spoločne chodíme aj na veľa skautských aj mimoskautských akcií ako napríklad Cassiopeia,BSD,Ďen narcisov,Ringo turnaj,Vianočné trhy,Betlehemské svetlo...Tešíme sa na spoločné plnenie úloh a na nové výzvy.