Družina Medvede

4. kolo:
ToDo list:

Aktuálna úspešnosť v riešení úloh: 7%

Sme družina Medvede. Je nás 7 skautov plus 3 radcovia (Dažďo, Čipo a Uzol). V roku 2019 sme na tábore prešli z vekovej kategórie vĺčat ku skautom. Pripravujeme sa na zloženie skautských sľubov. Našou najväčšou zábavou je varenie na výpravách (najobľúbenejším jedlo sú smažené zemiakové chipsy a opekaná slaninka). Väčšina z nás sú miništranti. Na začiatku skautského roka sme si dali záväzok, že počas družinoviek nevojdeme do našej skautskej klubovne, ale že v čase aj nečase budeme vonku alebo na výpravách (v najhoršom prípadne na povale, kde je skoro ako vonku) . Zimu sme prežili, záväzok neporušili, pokračujeme ďalej. Našim cieľom je zlepšovať sa v skautských zručnostiach, napredovať na ceste čnosti a vytvoriť družinu, ktorá vytrvá až do času, kedy aj Medveďom vypadajú všetky zuby.