Družina Svište

radca družiny: Miška Királyová

4. kolo:
ToDo list:

Čaute všetci, sme družina Svišťov. Našu družinku tvorí 8 kreatívnych, čestných a akčných dievčat, ktoré sa snažia spoločne napredovať. Každá z nás je niečím výnimočná a spolu tvoríme dych vyrážajúci celok. Dada vás ohúri svojím spevom, Julka jej ekologickým zmýšľaním. Ľudka vás nakreslí za tri minúty. Ak ochutnáte Kajkinú bábovku, hneď sa vám zlepší deň. Maťka je náš majster uzlov a Domča je úžasné rozvážná. Na čele je Malpa so zástupkyňou Deny, ktoré dávajú družine celé svoje srdce. Milujeme praktické, intelektuálne aj umelecké aktivity. Zlepšujeme svoju fyzickú kondičku v klubovni aj v prírode. Nebojíme sa výziev ani odboriek ;) Nie sme dokonalé (veď kto je, že?) a máme svoje chybičky. Avšak, sme odhodlané byť stále lepšie a preto sme sa prihlásili do DR.