Družina Eskimáčky

zbor: 11. Zbor Biele delfiny

radca družiny: Silvia Dallosová

ToDo list: 27

Sme družina vodných skautiek a stretávame sa v lodenici. V lete trénujeme na kanojkách a kajakoch. Chodíme na splavy. Vlani sme boli na vodáckych orientačných pretekoch, kde sme sa umiestnili na 2. mieste. Cez letné prázdniny sa môžeme zúčastniť vodáckych aktivít s celými rodinami. Takisto chodíme na výlety do prírody a plníme úlohy z Prvého skauta. Tiež robievame program na Deň detí v lodenici. Pre skautov z Trenčína sme zorganizovali mestskú hru. Naša obľúbená aktivita sú "vorvanie zápasy". Pravidlá tejto hry sú jednoduché. Zalezieš do spacáku tak, že ti netrčia ruky a môžeš zápasiť. Ten kto priľahne druhého tak, že ten sa nepohne, vyhráva. Síce naša družinka neexistuje dlho a máme 2 členky, ktoré sa pridali počas tejto zimy, zažili sme už veľa zaujímavých a vtipných zážitkov.