Harmonogram

Online registrácia

Prvé online kolo

Druhé online kolo

Tretie online kolo

Štvrté online kolo

Finálové kolo

Rebríček

KRysy /f
75. zbor o.b. Jána Vojtaššáka Spišská Nová Ves

327b

Bystrolamandry /f
45. zbor Posledného spojenectva

321b

Hviezdice /f
2.zbor Dlhých Mačiek Trnava

292b

Mustangovia /f
82. zbor Polaris, Sereď

278b

Ohniví rytieri /f
64. zbor Štefana Kluberta Levoča

269b

Muffinky /f
89.zbor Cuprum

267b

HSH /f
52.Zbor sv.Juraja

265b

Ondatry /f
68.zbor Biele vrany

262b

Bublinky /f
21.zbor Korčín Zvolenská Slatina

261b

Orli /f
45.Zbor posledného spojenectva

244b

Koaly /f
25. zbor Vodopád

244b

Hipogrify /f
80. zbor Ginko Piešťany

239b

Kaktusky /f
131.zbor Senec Safari

232b

Sasanky /f
117. zbor sv. Františka z Assisi

230b

Jašterice /f
78. zbor Tatranskí orli Poprad

221b

Vážky /f
2. zbor Dlhých Mačiek Trnava

218b

Svetlušky /f
78. zbor Tatranskí orli, Poprad

216b

Ponožky /f
1. zbor skautov Baden-Powella

215b

Vikingovia /f
78. zbor Tatranskí orli Poprad

207b

Žabky /f
patríme pod oblasť

195b

Rosničky /f
13. Zbor (

189b

4 /f
52.Zbor sv.Juraja

185b

Salamandry /f
75.zbor o.b. Jána Vojtaššáka, Spišská Nová Ves

181b

Nočné Hviezdy /f
37. Zbor Fatran Martin

155b

Derive-Dé /f
32.zbor Ale Vivo

151b

Amazonky /f
40. zbor Fénix, Modra

143b

Veveričky /f
75.zbor skautov o.b Jána Vojtašáka

131b

Eskimáčky /f
11. Zbor Biele delfiny

131b

Hokajda /f
152. Zbor Javorov Varín

110b

Sýkorky /f
3. zbor Aničky a Bořivoja Uhrových Kežmarok

97b

Zebri /f
152.zbor Javorov Varín

89b

Kaluž Godzíll UT /f
11. zbor Biele Delfíny

83b

Dikobrazi /f
45.zbor posledného spojenectva

82b

Husky /f
53.Zbor Gentiana Dolný Kubín

79b

Líšky /f
70. zbor Bizón víťazí

77b

Papagáje /f
30. zbor Bistersa Považská Bystrica

76b

Medvede /f
45. zbor Posledného spojenectva Veľké Zálužie

28b

Svište /f
68.zbor Biele vrany

27b

POLÁRNE LÍŠKY /f
41.zbor T.G.Masaryka Topoľčianky

26b

Študentské pečate /f
44. zbor Egrešov Nitra

24b

Sparťania /f
101. zbor Veselé tváre Svit

20b

Kobry /f
47. zbor Bratislava - Petržalka

3b

Zlaté rybky /f
14.zbor Prievidza

0b

Levorysy/Rysolevy
14. Zbor Prievidza

0b

Lienky /f
26.zbor sv.Cyrila a Metoda Výčapy-Opatovce

0b

Rysy
75. Zbor o.b. Jána Vojtaššáka Spišská Nová Ves

0b

VPR
70. zbor Bizón Víťazí!

0b

Pyxis
93.prístav Tortuga Trenčín

0b